Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasze osiągnięcia

Mamy się czym pochwalić!
Zobacz nasze osiągnięcia!
Rok szkolny 2012 / 2013
  • Wojewódzki konkurs matematyczny - Martyna Pietruczuk i Tomasz kiełbasa zostali laureatami etapu wojewódzkiego

Rok szkolny 2010/2011
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „ Kangur Matematyczny”.

Wyróżnienia:M. Latała (kl. III); M. Pędziński, R. Rychlewski, M. Pietruczuk, M. Wacławik, T. Kiełbasa, M. Polak (kl.IV); M. Kaczmarzyk, A. Cieślik, M. Kramek, M. Dragan, J. Nowak (kl.V)

  • Laureaci II etapu dzielnicowego konkursu matematycznego „Tropami Pitagorasa”

T. Kiełbasa (kl. IV) – I miejsce
M. Kaczmarzyk (kl. V) – III miejsce
M. Pietruczuk (kl. V) – wyróżnienie

 Międzynarodowy konkurs matematyczny „1 z 12” – laureat III miejsca – T. Kiełbasa (kl. IV)

  • Kangurek Matematyczny kl. II – wyróżnienia: S. Michalski, K. Kosson, J. Jurkiewicz
  • Kangur MALUCH kl. III – IV – wyróżnienie M. Latała
  • Konkurs recytatorski dla kl. I – III POEZJA KS. TWARDOWSKIEGO Na etapie szkolnym laureatami zostali: A. Kiełbasa (kl. II), M. Paszek (kl. I), M. Smyk (kl. II)

 Mistrzowie kaligrafii (na poziomie klas) w szkolnym konkursie kaligraficznym

1

Oliwia Kubiak 1 a

2

Julianna Ramatowska 1 d

3

Marek Szatecki 1 c

1

Marta Smyk 2 a

2

Małgorzata Rojek 2b

3

Wiktoria Cywińska 2 c

1

Ola Potępa 3 c

2

Patryk Kornacki 3 b

3

Agata Pysiewicz 3 a

 

 

 

 


Rok szkolny 2009/2010

 1.      Konkurs recytatorski poezji i prozy Ks. J. Twardowskiego, /zewn./

laureatka – Agata Nowotnik 3b

 2. Konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka” /zewn./

laureat – Konrad Maliszewski (3a)
wyr. – Agata Nowotnik (3b)
wyr. – Aleksander Bloch (3a)

 3. Konkurs plastyczny dla klas I – VI „Zaczarowane ogrody Jana Marcina Szancera” w oparciu o wiersz pt. „Ptaki” Danuty Wawiłow/zewnętrzny/

II m. – Robert Piekarz IIIa
III m. – Martyna Pietruczuk IIIb

 4. III Dzielnicowy Konkurs Plastyczny dla klas I „Czysto wokół nas” tegoroczny tytuł: „Dobre rady na odpady”

III miejsce – Weronika Kompała 1a

 5.  Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

*  Kangurek dla klas II:

Przystupa Maks IIa– nagroda
Abramczyk Zuzanna II b – nagroda
Mikołuszko Kacper IIc – nagroda

 * Kangur MALUCH dla klas III-IV:

Kiełbasa Tomasz – laureat  120 wycieczka zagraniczna
Pietruczuk Martyna – bardzo dobry 100
Rychlewski Robert – wyróżnienie
Wacławik Martyna – wyróżnienie
Ejsmont Oskar – wyróżnienie

* Beniamin

kl. V - Radomski Krzysztof  - wyróżnienie
kl. VI - Maracewicz Kajetan - wyróżnienie
        - Janicka Julia  - wyróżnienie
        - Kowalski Michał  - wyróżnienie
        - Tuchowski Jan  - wyróżnienie

Rok szkolny 2008/2009

1.Konkurs ortograficzny  dla ucz. kl. III „ I ty możesz zostać mistrzem ortografii”

 Finał konkursu dzielnicowego i warszawskiego: 1. miejsce - Miłosz Kramek III b

 2. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR 2008”

 „KANGUR  - MALUCH 2008”(uczniowie klas III-IV)3 x wyróżnienie

 wyróżnienie:           Nowak Agnieszka III a
wyróżnienie:           Tarnowska Katarzyna IIIa
wyróżnienie:           Jaroszyńska Karolina IIIa

  „KANGUREK 2008” 7 x nagroda rzeczowa

 nagroda:         Kiełbasa Tomasz  (1 m. w szkole)
nagroda:          Pogorzelska Antonina (2 m. w szkole)
nagroda:          Kaczmarzyk Maciej (3 m. w szkole)
nagroda:          Dragan Maciej (4 m. w szkole)
nagroda:          Guziała Julia (5 m. w szkole)
nagroda:           Świątek Daniel (6 m. w szkole)
nagroda:           Czernow Aleksandra (7 m. w szkole)

 
Rok szkolny 2007/2008

 Konkurs plastyczny dla kl. I „Jak opiekuję się moim zwierzątkiem”

 W finale konkursu dzielnicowego, 2. miejsce zajęła Zosia Cukierska klasa Ic (dyplom i nagroda rzeczowa)


Rok szkolny 2006/2007
* Wiktor Maracewicz, Gabrysia Zarzecka i Tomasz Obstój zajęli 1 miejsce w dzielnicowym konkursie historycznym "Stan wojenny i moi bliscy"
* Indywidualne biegi przełajowe w ramach XL Warszawskiej Olimpiady Młodzieży (3 m. w Warszawie - I.Zacharska; 3 m. na Ursynowie - J.Wręga)
* IV m. w zawodach "Od zabawy do sportu" (klasy młodsze)
* IV m. w mini piłce koszykowej chłopców (WOM)
*Inga Zacharska (VIa) została laureatką III Stopnia(Wojewódzkiego) Konkursu Matematycznego dla Szkół Podstawowych
* "Warszawska Syrenka" - Wyróżnienia: A.Dawidziuk, M.Tarnowski (IVa)
* Dzielnicowy Konkurs Plastyczny - M. Andziak
* "I Ty możesz zostać Mistrzem Ortografii" dla kl.III
- I Miejsce - J. Janicka
- II Miejsce - A. Furmański

INNE *Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" *Konkurs Polonistyczny (2 finalistów 1998/99) *Konkurs recytatorski "Warszawska Syrenka" *Gminny Konkurs wiedzy ekologicznej (II miejsce,zespół) *Gminny Konkurs plastyczny "Energia jądrowa" (I,II miejsce + wyróżnienie-1996) *Zawody pływackie Konkurs "Bezpieczne miasto" (II miejsce,2001/2002)

Rok szkolny  2005/2006

W lutym 2006 wszystkie chętne dzieci uczestniczyły w konkursie plastycznym "PLAC ZAMKOWY I KOLUMNA ZYGMUNTA W MOICH OCZACH". Był on częścią Dzielnicowego Konkursu Humanistycznego "Wazowie na polskim tronie". W konkursie uczestniczyło 72 dzieci z ośmiu ursynowskich szkół.
Laureatkami tego konkursu zostały uczennice naszej szkoły:
* Alicja Putrzyńska (IIa) zajęła I miejsce
* Kinga Nowakowska (IIa) Zajęła II miejsce
Życzymy Wam dalszych sukcesów w następnych konkursach!!!


II miejsce w rozgrywkach unihokeja dziewcząt - rozgrywki w ramach WOM

* w Dzielnicowym Konkursie Ortograficznym klas młodszych
- II m. Maciej Tarnowski(III a)
- III m. Ada Denys (III a)

Rok szkolny
  2004/2005

Wicemistrz Ursynowa (mini piłka siatkowa) - klasy V-VI chłopcy
Wyróżnienie(Michał Kowalski) i III miejsce w kategorii klas III(Weronika Bukowska) w miedzyświetlicowym konkursie plastycznym "Bohater mojej książki"( W konkursie brało udział 11 świetlic szkolnych)

 



Rok szkolny  2003/2004
I miejsce w turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Wielki Puchar Wiosny

I miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Inscenizacyjnym "W świecie Baśni" - kl.II a
II miejsce w klasyfikacji generalnej w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich kl. II Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora UCSiR

Rok szkolny 2001/2002
Szkolna reprezentacja na VIII Olimpiadzie dla Młodzieży Niepełnosprawnej otrzymała nagrodę FAIR PLAY *Konkurs recytatorski poezji i prozy ks.Jana Twardowskiego (I,II miejsce 2001/2002)
W tym roku Szkoła zdobyła też zaszczytny tytuł Lidera Integracji

Rok szkolny 2000/2001
IV miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych w „Dwa ognie” kl III

III miejsce w klasyfikacji generalnej Zawodów Pływackich kl. III o Puchar Dyrektora UCSiR
II miejsce w klasyfikacji generalnej w Zawodach Pływackich kl. II Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Warszawy Ursynowa

Rok szkolny 1999/2000
Puchar Wojewody Mazowieckiego dla uczestników I Mazowieckiego Festiwalu Integracyjnego „Sztuka, taniec, śpiew”


Rok szkolny 1998/1999
II miejsce w Mistrzostwach Ursynowa dziewcząt i chłopców kl III w „Dwa ognie”

Rok szkolny1997/1998
I miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych dziewcząt klas IV w „Dwa ognie”
III miejsce w klasyfikacji generalnej chłopców we współzawodnictwie sportowym szkół w roku szkolnym 1996/97


Rok szkolny
1996/1997

I miejsce w „Dwa ognie” – dziewczęta kl IV
III miejsce chłopców w Mistrzostwach Ursynowa w „Dwa ognie”, I miejsce w Turnieju Minisiatkówki o Puchar Dyrektora SP 333