ul. Kopcińskiego 7

Wirtualny spacer po szkole

DZIEŃ OTWARTY DLA KANDYDATÓW DO KLAS I

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na Wirtualny Dzień Otwarty, który rozpocznie się w naszej szkole 2 marca.

Przygotowaliśmy dla Państwa:

• prezentację, w której znajdą się najważniejsze informacje o szkole,
  • wirtualny spacer po szkole – pokażemy nasze klasy, korytarze, szatnie, boisko, świetlicę, stołówkę itp.
  • krótki film z wystąpieniem dyrektora szkoły,
  • odpowiemy na wcześniej przesłane do nas pytania,

Pytania prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do 28 lutego włącznie.

Jolanta Kubalska

Dyrektor SP 343

Rekrutacja

Rekrutacja do klas pierwszych odbywa się elektronicznie poprzez System Rekrutacji Biura Edukacji m. st. Warszawy.

Od 2 marca (od godz. 13.00) do 18 marca 2021 r. (godz. 20.00) Rodzice rejestrują w systemie rekrutacji wnioski/zgłoszenia o przyjęcie do szkoły.

Od 2 marca do 19 marca (godz. 16.00) Rodzice składają w szkole pierwszego wyboru podpisany wniosek/zgłoszenie oraz dokumenty potwierdzające spełnianie kryteriów.

UWAGA Kopię orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego wydanego ze względu na niepełnosprawność, poświadczoną za zgodność z oryginałem przez rodzica kandydata, należy złożyć w każdej szkole wskazanej na liście preferencji, w której wybrano oddziały integracyjne.

23 kwietnia (godz. 13.00) nastąpi opublikowanie list zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Od 23 kwietnia (od godz. 13.00) do 29 kwietnia (godz. 16.00) Rodzice składają potwierdzenie woli zapisu dziecka w szkole, do której zostało zakwalifikowane.

4 maja (godz. 13.00) Szkoła publikuje listę przyjętych i nieprzyjętych.

Od 4 maja następuje procedura odwoławcza.

Harmonogram oraz Kryteria Rekrutacji dostępne są na stronie Biura Edukacji m. st. Warszawy.

Poniżej publikujemy plik zawierający kryteria rekrutacji do klas I szkół podstawowych  dla kandydatów spoza obwodu na rok szkolny 2021/2022

Kryteria rekrutacji do klas I spoza obwodu

Harmonogram rekrutacji